«Замок Любарта» візьме участь в Тернопільскій лізі сміху

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Зовсім трішки залишилось до старту фестивалю Тернопільської Ліги сміху. Поки що можна тільки гадати, які команди пройдуть в сезон. В першу чергу кидається в очі величезна кількість команд дебютантів. Як вони себе проявлять покаже лише фестиваль.

Втім, уже зараз ми можемо говорити про тіньового фаворита сезону. Мова йде про відому команду з Луцька — «Замок Любарта«. Одна з кращих команд західної України вже повідомила про своє прибуття на тернопільський фестиваль.

Враховуючи, що кращі команди Тернопільської Ліги сміху минулого сезону цього року брати в чемпіонаті участі не будуть, можна сміливо говорити, що «Замок Любарта» один з головних претендентів на чемпіонство.

Нагадаємо, чемпіон першого сезону «Загорецька Л.С. цього року феєрить в головній лізі. «Наш Формат» з Кам`янець-Подільського змагається в Київській лізі сміху. Ще одна колоритна команда «Дикі гуцули» з Коломиї пройшли в Одеську Лігу.

Цікаво, що насиченним сезон обіцяє бути і для акторів «Замку Любарта». Окрім участі в ТЛС вони також будуть присутні і в Рівнеській Лізі сміху(Дмитро Веремчук) та Запорізькій Лізі Сміху (Михайло Денисов та Назар Пащук) у ролі тренерів.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий