«Тернопіль» (Кам’янець-Подільський)- чемпіон Тернопільської Ліги сміху 2017

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Ще одна регіональна Ліга дізналася ім’я нового чемпіона. У другому сезоні, кращою командою став колектив «Тернопіль» з Кам’янець-Подільського. Подільська команда, актори якої дуже добре відомі вболівальникам за виступами за «Наш формат», учора здобула так звані золоті медалі.

До фіналу дійшло чотири команди. Окрім «Тернополя» з Таньою Песик, своє право на чемпіонство виборювали «Замок Любарта»(Луцьк), «Французи» (Полтава) з Юрієм Ткачем(у фіналі з Віктором Розовим), та «Мамині діти» (Новояворівськ) Тараса Стадницького.

У фіналі командам було запропоновано зіграти три конкурси. Традиційно розпочали з полотна. Першими на сцену вийшли «Французи» та їх тренер Віктор Розовий, котрий заміняв у фіналі Ткача. Хороший, рівний виступ, щоправда слід віддати належне тренеру, на образі якого трималось чи не половина виступу. Слідом на сцені з’явились «Тернопіль«, «Мамині діти» та «Замок Любарта». Всі команди по своєму показали високий рівень, щоправда оцінки тренерів за перший конкурс трішки здивували. Якщо «Мамині діти» дійсно виступили на четвірку, то рішення Теренчука не підійматися на «Замок Любарта» було незрозумілим. «Тернопіль» и «Французи» отримали максимум.

Другим конкурсом фіналу стала фоторозминка, чи то пак батл з фото. Командам було потрібно прокомментувати як можна смішніше фото. За регламентом один бал отримувала найкраща команда. Своїм шансом догнати «Тернопіль» та «Французів» скористався «Замок Любарта».

Слідом за фотоконкурсом команди презентували свої відео. Слід відзначити, з непростим завданням команди впорались не всі. «Мамині діти», «Замок Любарта»  та «Французи» впорались лише на трійку, за те команда з Кам’янець-Подільського просто розірвала зал, отримавши пятірку.

За підсумками трьох конкурсів першими боротьбу у фіналі припинили «Мамині діти». А от вирішення долі чемпіонства, точніше спосіб, мабуть багато кого здивував. Звання чемпіона другого сезону вирішувалось у музикальному батлі, причому результати трьох попередніх конкурсів перед батлом не враховувалися.

Втім, навіть настільки дивне рішення організаторів не стало на заваді «Тернополю» здобути чемпіонство. В музикальному батлі вони були на голову сильніші своїх суперників, що й підтвердили тренери, котрі віддали свої голоси за команду Тані Песик.

Результати фіналу Тернопільської Ліги сміху 2017

«Тернопіль» Кам’янець-Подільський і Таня Песик

«Замок Любарта» Луцьк і Віктор Розовий(Юрій Ткач)

«Французи» Полтава і Віктор Розовий(Юрій Ткач)

«Мамині діти» Новояворівськ та Тарас Стадницький

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий