Тернопільська Ліга сміху. Підсумки третього фестивалю

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Ще одна регіональна ліга прокинулась після зимового сну. Слідом за Києвом і Одесою весна прийшла у Тернопіль, де 7 березня відбувся третій фестиваль місцевої Ліги сміху.

Оновленний склад тренерів, багато нових команд, а також повернення «старичків», фестиваль обіцяв видатися на славу.

Першими на сцену вийшли господарі фестивалю, тернопілська команда «Ті самі«. Абсолютні дебютанти ліги виступили досить непогано, як для дебютанта. Декілька вдалих жартів близьких місцевій публіці, проте нічого такого, щоб розірвати зал. Жоден з тренерів не підвівся зі свого місця.

Свою другу спробу підкорити Тернопільську лігу зробили гумористи із Кам’янець-Подільського. Минулого року команда «Фокс ПП» зупинилась у півфіналі, втім, це далеко не гарантувало їм лояльного ставлення тренерів, котрі відправили команду в режим очікування.

Та ж сама доля спіткала і команду «4 на 4«, з того ж таки Кам’янець-Подільського. Доволі жвавий виступ розвеселив зал, проте тренери й надалі залишилась на своїх місцях.

Після пропуску минулого сезону, знову в Тернопільску лігу заявилась команда з Берегомета «Стоп-кадр«. У своєму першому сезоні шкільна команда разом з Тарасом Стадницьким дійшла до півфіналу, у нинішньому вони також не зуміли вразити тренерів. Чотири з чотирьох команд відправились в режим очікування. А хто обіцяв легке життя?

Першою командою, якій вдалося пройти в сезон став жіночий колектив з Києва «Планета«. І о диво, тільки на сцені залунала російська мова, як Олександр Теренчук зробив свій вибір. От «притесняют» у нас російську мову… А загалом, дівчата дійсно виступили добре.

Втім, не всі команди з Києва цього вечора були у фаворі в тренерів. Ще одна столична команда відверто не зайшла. Гумор команди філологів «Бульвар Торнадо» тренерів не вразив.

Досить непогано виступила команда зі Львову «Збірна NASA«. Не зрозуміло чому, але тренери і після їх виступу залишились сидіти на своїх місцях. А виступ то у них був дійсно хороший, один з самих сильних на той момент. Втім, не склалось.

І знову виступ команда з Кам’янець-Подільського і знову ігнор від тренерів. Команда «Big Bang» минулого року виступали на фестивалі, хоча й без особливого успіху. Нинішнього сезону вони виступили значно краще, але результат не змінився.

Цього року, як ніколи раніше в Лізі сміху з’явилось багато жіночих команд. Не стала винятком і Тернопільска ліга. Окрім жіночої команди «Планета», яка пройшла першою в сезон, успішним виявився виступ і для вчительок з Чернівців «Гроші на штори«. на їх виступі не втримався Гриць Драпак, чемпіон першого сезону, до слова.

Після Чернівців прийшла черга ще однієї місцевої команди «В активному пошуку«. Хлопці з Тернополя минулого сезону вилетіли на стадії фестивалю. Можливо, тому що минулого сезону серед тренерів була відсутня Ірина Сопонару, котра власне і забрала команду до себе.

Після успіхів команд «Гроші на штори» і «В активному пошуку» запал тренерів знову зник. Півфіналіст минулого сезону «Як варіант» з Івано-Франківська тренерів не завів, так як і дивна команда зі Львову «Рожевий Кінг Конг» і ще одна франківська команда «3 по 50«.

А от від кого очікувався максимум, це від команди «Город Че» з Чернівців. Фіналісти першого сезону рівненської Ліги сміху два минулих сезони пропускали, і для ліги це була безумовна втрата. Досвідчена команда в сезон пройшла завдяки Тані Песик, котрая піднялась зі свого місця, втім, свого максимуму «Город Че» не показав.

Передостанніми на сцену вийшли гості з Хмельницього «Свої люди«. Непоганий колектив, котрий на КВН сцені встиг пограти достатньо, перед тренерами Ліги сміху чомусь розгубився і помітно хвилювався. Звісно, свою роль це зіграло, ніхто з тренерів не встав.

Закривали сезон ще одні господарі, добре відома команда «ЛяпUs«. Тернопільська команда, приклад для інших молодих колективів. Повертаючись в минуле, у перший сезон Тернопільскої Ліги сміху, тоді вони навіть фестиваль не змогли подолати. В сезон команда пройшла завдяки відмові «Мініпанків». Лише за два роки вони перетворились в можливо головного фаворита місцевої ліги. Фіналісти одеської Ліги минулого сезону, на домашній фестиваль приїхали під назвою ЗЗУ(збірна заробітчан України). Після їх виступу відразу чотири тренери піднялись зі своїх місць:  Теренчук, Драпак, Антипов і Песик. Звісно вибір «ЗЗУ» був на користь місцевої улюблениці Тані Песик.

За підсумками виступів всіх команд, лише у Тані Песик сформувались команди: «ЗЗУ» та  «Город Че». Гриць Драпак вибрав «Гроші на штори», Олександр Теренчук — «Планету», Ірина Сопонару — «В активному пошуку». Достаточно швидко Сопонару вирішилась і з наступною командою, котрою стала «Збірна NASA». Не довго думав над вибором другої команди і партнер Сопонару по «Вінницьких» Олександр Теренчук, котрий зупинився на «Фокс ПП». Цікавий вибір зробив Святослав Антипов, чи то чемпіон першого сезону Тернопільської Ліги сміху має приховану любов до Івано-Франківська, чи то інші причини, але дві команди з «франика» «Як варіант» та «3 по 50» проведуть з ним наступний сезон. Колишній тренер Святослава — Гриць Драпак з команд, що залишились вибрав «Рожевого Кінг Конга», для Віктора Розового редакторським складом були обрані дві команди з Кам’янець-Подільского «4 на 4» та «Big Bang».

Список учасників третього сезону Тернопільської Ліги сміху

«Планета» Київ, «Фокс ПП» Кам’янець-Подільський — Олександр Теренчук

«Город Че» Чернівці та «ЗЗУ» Тернопіль — Тетяна Песик

«Гроші на штори» Чернівці, «Рожевий Кінг Конг» Львів — Гриць Драпак

«Як варіант«, «3 по 50» Івано-Франківськ — Святослав Антипов

«4 на 4«, «Big Bang» Кам’янець-Подільський — Віктор Розовий

«В активному пошуку» Тернопіль,  «Збірна NASA» Львів — Ірина Сопонару

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий