Тернопільська Ліга сміху 2017. 1/8 фіналу. Перша гра. Підсумки

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Нарешті стартували… Після другого фестивалю Тернопільської Ліги сміху, який відбувся ще в квітні, у файному місті нарешті стартувала основна частина сезону. За підсумками того фестивалю, у сезон пройшли дванадцять команд. Чесно кажучи, за шість місяців, не багато кому вдалося пригадати, хоча б імена учасників сезону, не кажучи вже про їх стиль та тренерів, які їх обирали.

Як і на фестивалі, першими на сцену ПК «Березіль» вийшли представники Кам’янець-Подільського. Місто, яке в Лізі сміху відоме насамперед командою «Наш Формат«, цього сезону стало одним з головних в плані кількості представників.

Команда «Фокс ПП» на весняному фестивалі отримала в тренери Тетяну Песик. Зірка «VIP Тернопіль» у виступі команди з Хмельниччини перевтілилась у вчительку(ще б пак, враховуючи тему «Перший раз у перший клас»). Не обійшлося без традиційного для Тані Песик конфлікту з представницею прекрасного полу, досить непогано реагував зал на мініатюри «Інтуіція» та «Підкаблучник». Молодіжний гумор команди «Фокс ПП» неодноразово заставляв зал сміятись, що в підсумку й перетворилось в максимальну оцінку від тренерів.

Як і Кам’янець-Подільський, багато цього року команд у лізі і від міста Дрогобич. «Бобриня Нікітіч» одна з них. Колишня «Шпана» ще минулого сезону могла стати чемпіоном Тернопільської Ліги сміху, проте зупинилася в фіналі. Не менш амбіційні плани у команди і цього сезону, яка до слова, окрім Тернопільської Ліги, приймає участь у Рівненській…

Отримавши в тренери чемпіона першого сезону Гриця Драпака, який минулого року був своєрідним Горбуновичем з Загорецькою, команда «Бобриня Нікітіч» з перших жартів почала розривати зал. Притаманий команді гумор «заходив» на відмінно, проте не для всіх. Якщо мініатюри «Драпак — секс символ Тернополя» та «Брат-2» зал оцінював реготом, то представник суддів Коляда, вирішив ускладнити життя команді, так і не піднявшись зі свого місця. Лише чотири бали з пяти…

Приємно здивувала команда-дебютант «Вінничка«. На вдалий виступ вінницької команди не вплинула навіть відсутність тренера — Олександра Теренчука. Поки головний дільничий «Країни У» готувався до виступу своєї команди в головній Лізі сміху, його підмінив Василь Байдак з «Воробушка».  Трішки традиційного абсурду, відео від Теренчука і дуже смішна мініатюра «Працівниця РАЦСу у суді» зробили своє діло. П’ять тренерів з п’яти піднялися зі своїх місць.

Першою командою з  якою вийшов на сцену Володимир Стадницький стали ІТ-шніки зі Львову — «Кипарис«. Чи то молода команда не зуміла впоратися з емоціями, чи то Володька не зміг належним чином їх підготувати, чи може їх гумор був лише для обраних, але в підсумку глядачі отримали далеко не найсильніший виступ, котрий був оцінений трійкою. Сидіти у своїх кріслах залишилися Крістіна Понунаєва, котра заміняла Юрія Ткача та Тетяна Песик.

Наступною на сцену вишла «Ратунда» з Кам’янець-Подільського. Податківці в Лізі сміху це вже весело, податківці на чолі з Колядою — взагалі заявка на перемогу, проте, лише за умови хороших жартів. Здавалося б, така дрібниця, але саме її не вистачило. Ні, декілька непоганих мініатюр у податківців було, проте на п’ятірку команда не тягнула. Те ж саме напевно подумала і Крістіна Понунаєва, яка другий виступ поспіль залишилася сидіти у своєму кріслі.

Не оцінила Крістіна і наступний виступ, щоправда, лише через те, що з наступною командою вона виступала сама. Останніми на сцену у першій грі вийшли представники Луцька, а також учасники двох попередніх сезонів головної Ліги сміху — «Замок Любарта«. Притаманий цій команді сільський гумор вкотре зробив своє діло. Михайло Іванович — мер Тернополя, патріот Дімка-опозиція, жарт за жартом глядачі сприймали з сміхом. Не менш влучні були і інші мініатюри. Без всякого сумніву, це був кращий виступ вечора, як результат «Замок Любарта» отримав максимальну оцінку.

У підсумку, для визначення гіршої команди 1/8 фіналу не знадобилося навіть батлу. Своєрідний гумор «Кипарису»залишає команду поза сезоном, а Володька стає першим тренером, який втрачає команду.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий