Рівненська Ліга сміху 2017. 1/8 фіналу. Підсумки

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Поки телевізійна Ліга сміху взяла літню паузу, поки команди головної ліги країни відпочивають, в регіональних лігах розпочалася гаряча пора.

В понеділок 1/4 фінала була зіграна в Запорізькій Лізі сміху, учора на старт вийшли команди Рівненської ліги. Дванадцять колективів були розділені на дві групи, з яких гірша команда залишала сезон.

Першими на сцену Текстильника вийшли господарі — команда з Рівного «Майлі Сайрус». Минулого сезону разом з Андрієм Беньковським команда дійшла до півфіналу, хоча й завдяки форс-мажору. Цього року команду обрав Микола Куцик. З завданням вижити будь-якою ціною команда впоралася на четвірку, в прямому й переносному сенсі слова. З п’яти тренерів виступ команди оцінили лише чотири, в сидячому положені залишився Юрій Пасічник.

Значно краще виступила команда з Києва «Олег-вояж«. Чудовий виступ, чудова гра Дмитра Зелінського. В команді принцес з завданням врятувати принцесу впоралися на відміно.

А от ще одній жіночій команді поталанило значно менше. Львівський «Анфас» у пошуках скарбу зі своїм зірковим тренером Веремчуком знайшла байдужість зі сторони Аліни Гордієнко. Як результат «Анфас» відправився в Батл, де їм на жаль запасу гумору не вистачило.

Втративши команду, вже у наступному виступі Дмитро Веремчук отримав нагоду взяти реванш. Виступала команда Аліни Гордієнко, причому команда, це ще гучно сказано. «Таня-мандрівниця» з Києва — єдина моно-команда сезону, ще на фестивалі склала дуже непогане враження. Підсилення у вигляді тренера з «Тріо» дійсно виявилося підсиленням. У пошуках щастя новостворенний дует знайшов путівку в чвертьфінал.

Однією з несподіванок, причому неприємних, став виступ команди «Чак Норріс» з Камінь-Каширського. Фіналісти минулого сезону, одна з кращих команд фестивалю, виступили значно слабше свого звичного рівня. Звісно, відобразилося це й на оцінці. Команду Юрія Пасічника оцінили лише четвіркою, правда в Батлі вони своє все ж взяли й в підсумку в наступний етап пройшли.

Команда з Хмельницького «Ми з 90х» не грала у фіналах, не мала статус одного з фаворитів сезону, проте за три роки участі в Лізі сміху навчилася грати стабільно і головне на своєму рівні. Допомогла хмельниччанам і робота Віктора Іваницького, котрий  ще два дні тому відпрацював у Запорізькій лізі, а вчора допоміг «Ми з 90-х» пройти у четвертьфінал. Максимальна оцінка і третій рік поспіль хмельницька команда проходить в 1/4 фіналу.

Другу частину фестивалю випала честь відкривати гостям зі Львову. Веселі, енергійні представники «Збірної Львова» разом з Аліною Гордієнко з завданням домовитися з босом впоралися ідеально. П’ять тренерів з п’яти піднялися зі своїх місць, як результат дві команди Аліни Гордієнко з двох продовжують боротьбу.

З великими труднощами свої дві команди зберіг Віктор Іваницький. Чемпіон минулого сезону міг на стадії 1/8 фінала втратити «Бобриню Нікітіча«. Команда з Дрогобича пробувала врятувати планету, проте їх жарти явно не підійшли тендітній Аліні Гордієнко, яка вкотре не піднялася…

Ще одну четвірку отримала команда Юрія Пасічника. Жіноча команда з Одеси «Френдзона» не надто вдало позбувалася друга. Не найкращий виступ одеситів і «ігнор» зі сторони Дмитра Веремчука, який вирішив позбутися команди. Шансом пройти далі через Батл «Френдзона» не скористалася.

На відміну від гостей з Одеси зовсім по іншому склалася доля команди з Новояворівська. Величезну роль в тому, що «Мамині діти» пройшли в 1/4 фіналу відіграв Микола Куцик. Гра зіркового тренера не залишила байдужими нікого.

Втративши в першому блоці «Анфас» явно не планував ще однієї втрати Дмитро Веремчук. Благо, «топити» господарів ніхто не збирався. Зал вдало реагував на кожен жарт «Крик Вільгельма«, тренери в свою чергу позитивно відобразили цю реакцію своїми оцінками.

Завершувалася 1/8 фіналу виступом ще одного фаворита сезону — командою з Полтави «СМТ«. Фіналістів попереднього розіграшу зал прийняв з такою теплотою, немов своїх, але… Як і у випадку з «Чак Норрісом» команда зіграла не найкращу свою гру. Ні, «СМТ» були не гріші за інших учасників, проблема в тому, що вони привчили до рівня гумору значно вищого, ніж був учора. Втім, своє команда Зелінського візьме у батлі, проте для виправдання чемпіонських амбіцій їм необхідно значно прибавляти.

За підсумками 1/8 фіналу сезон залиши відразу дві жіночі команди. Четвертьфінали пройдуть без красунь зі Львову — «Анфас», та Одеси — «Френдзона».

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий