Підсумки 1/8 фіналу Тернопільської Ліги сміху 2018

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Трішки більше місяця витратили команди на те, щоб підготуватися до першої, офіційної гри третього сезону Тернопільської Ліги сміху. Здавалося б, такий короткий проміжок часу, проте він змінив досить багато. Насамперед, в зв’язку з гастролями, не всі тренери змогли потрапити на гру. Ще один момент, який відверто кажучи розчарував і засмутив, за місяць Тернопільська Ліга сміху втратила дві команди, і це при тому, що після фестивалю вони навіть не виходили на сцену. Мова йде про симпатичну команду з Чернівців – «Город Че», та «Рожевий Кінг Конг» зі Львову. Як результат, ще перед грою 1/8 фіналу по одній команді втратили Таня Песик та Гриць Драпак.

За старою та неписаною традицією, відкривали гру представники Кам’янець-Подільського «ФОКС ПП».  Минулого року вони дістались до півфіналу і судячи з їх вчорашнього виступу, як мінімум на півфінал вони будуть претендувати і цього сезону. Разом з Аркадієм Войтюком, котрий підміняв Олександра Теренчука, «ФОКС ПП» просто порвали зал і як наслідок отримали цілком справедливу максимальну оцінку.

Друга команда і знову старі знайомі. На цей раз на сцені Березіля появилися представники Івано-Франківська – «Як варіант». Рік тому, вони як і «ФОКС ПП» зупинились за крок до фіналу. Цього року, як і команда з Кам’янець-Подільського вони без особливих труднощів пройшли у наступний етап. Звісно, велику роль зіграла акторська гра Святослава Антипова з «Загорецької», який був їх зірковим тренером. Втім і здобутки «Як варіанту» не будемо применшувати. Вирок тренерів – п’ять балів.

А от Віктор Розовий, на відміну від свого партнера по «Загорецькій» відсвяткувати достроковий вихід в наступний етап не зумів. Для команди «Big Bang» з Кам`янець-Подільського вихід в 1/8 фіналу вже крок вперед, у порівняні с минулим сезоном, втім, хотілося б трішки «рвані». Команда хоча й старалася, розривав зал Віктор Розовий, але як результат, лише четвірка і режим очікування.

Знову подарувала чудовий виступ «Збірна NASA». Як і на фестивалі, львівська команда декілька раз просто розірвала зал. На запал команди не вплинула навіть відсутність Ірини Сопонару, котру, втім, замінила Крістіна Понунаєва. За старання «збірна» отримала винагороду у вигляді максимальної оцінки.

Відпочивши та переглянувши дві команди, вдруге на сцені з’явився Святослав Антипов і знову ж таки з командою з Івано-Франківська. Щоправда, на цей раз намагалися тішити глядачів гумору представники команди «3 по 50». Відверто кажучи, виступили вони не дуже. Якби не їх зірковий тренер, навряд чи хтось з глядачів був би повністю задоволений їх виступом. Проте Антипов виступ врятував, що правда, його старань вистачило лише на четвірку.

Після виступу «3 по 50» дуже добре зайшов у зал виступ команди з Чернівців «Гроші на штори». Учительки, разом з Грицем Драпаком, котрий у першому сезоні розривав публіку з «Загорецькою» достатньо швидко завоювали симпатії залу і тренерів. Підсумок – максимальна оцінка.

А от чия команда розчарувала, так це знову Віктора Розового. До самого тренера претензій ніяких, на ньому по суті й тримався виступ, але для виходу в наступний етап команди «4 на 4» з Кам’янець-Подільського цього було недостатньо. Ще один учасник в режимі очікування.

Ще одна команда, виступ якої не вразив, це «Планета» з Києва. Аркадій Войтюк хоча й намагався допомогти їм гумором проте без особливого успіху. Як результат, якщо зал моментами вибухав сміхом, то тренерам старань столичної команди було недостатньо, тому лише трійка.

Трішки краще виступили господарі ліги – тернопільська команда «В активному пошуку». В цілому, досить непоганий виступ, який чудово доповнювала Крістіна Понунаєва, проте, відверто кажучи, були цієї гри команди цікавіші. Те ж саме подумали й тренери, оцінивши тернополян четвіркою.

Закривали стадію 1/8 фіналу мабуть головні фаворити сезону, команда «Збірна заробітчан України Ляпас«. Минулорічні фіналісти Одеської ліги сміху, змінивши стиль та отримавши в тренери Таню Песик, під кінець гри видали дуже сильний виступ, що дозволило їм з максимальною оцінкою пройти в наступний етап.

За підсумками полотен, в режим очікування потрапили «Big Bang», «3 по 50», «4 на 4», «Планета» та «В активному пошуку». За підсумками батлу, а саме фоторозминки, на стадії 1/8 фіналу сезон покинули «Big Bang», «3 по 50».

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий