Збірна Заробітчан України — чемпіон Тернопільської Ліги сміху

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Визначився чемпіон і в Тернопільській Лізі сміху, яка свого часу дала телевізійній лізі «Загорецьку Л.С».

Судячи по виступах команди «Збірна Заробітчан України», котра відома також під назвою «Ляпас» скоро Тернопіль окрім «віпів» буде представляти ще один колектив.

«ЗЗУ Ляпас», як і очікувалося, став абсолютно кращою командою Тернопільскої Ліги сміху. Незважаючи на те, що серед суперників були такі команди як «НАСА» Львів (фіналіст Рівненської Ліги сміху 2018), «Як варіант» і «ФОКС ПП» (півфіналісти минулого сезону), сенсація сезону — «Гроші на штори» з Чернівців, рівних «ЗЗУ» дійсно не було. Команда Тані Песик, котра, до слова, і минулого сезону стала чемпіоном, впевнено пройшла всю турнірну дистанцію.

Усі пять команд фіналу повині були зіграти три обовязкових конкурси, за підсумками котрих і повинен був визначитися чемпіон. Окрім звичного полотна, кожній команді необхідно було проявити себе в конкурсі пародії і музичному конкурсі. За підсумками трьох конкурсів найкращими стали «ЗЗУ» і «Як варіант», котрі отримали сукупно по 14 балів, третьою командою стала «НАСА», невдахами фіналу стали «ФОКС ПП» і «Гроші на штори» з 11 балами в активі.

Звання чемпіона розігрувалось в традиційному батлі, де кращою стала «Збірна заробітчан України», у якої, до слова, попереду ще й фінал Одеської Ліги сміху.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий