Підсумки 1/4 фіналу Рівненської Ліги сміху 2018

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Ось і закінчилось нарешті літо… Чому нарешті? Та тому, що з закінченням літа традиційно повертається головний гумористичний проект України — Ліга сміху.

Сьогодні будуть зіграні перші півфінали головної ліги країни, а учора в Рівному відновився сезон в місцевій лізі. До стадії 1/4 фіналу дісталось дев`ять команд п`яти тренерів. Якщо на попередній стадії регламенту був дуже гуманний, сезон залишила лише одна команда(невдахами стали дніпровські «Ведучі» Гончаренко і Іваницького), то стадія 1/4 фіналу повина була вирішити долю відразу трьох невдах.

За регламентом стадії дев`ять команд розбивалось на три трійки, які виступали в традиційному полотні. Гірша команда з трійки залишала сезон, в півфінал відповідно виходило шість найкращих команд гри.

Після декількох днів виснажливих редактур, після маси поверненого матеріалу, учора команди врешті решт вийшли на сцену «Текстильника». Першими на сцену вийшли наддосвідчені «Дикі гуцули» з Коломиї. Нерівномірний виступ команди, проте деякі жарти дійсно тішили зал. Результат — максимум.

На зміну команді з Коломиї вийшли представники Ірпіня — «Лунь». Місто з Київщини повернулось в Лігу сміху через два роки і підсилившись Святославом Антиповим розраховували пройти в півфінал. Нехватка досвіду зіграла з «Луньом» злий жарт. Дмитро Зелінський залишився сидіти на своєму місці, а команда відправилась у батл.

Закривав першу трійку стендапер Дмитро Залоєць. Непоганий текстовий гумор, але забагато хвилювання. Підопічний Аліни Гордієнко отримав за свій виступ трійку(не встав зі свого місця Антипов), проте в батлі свій більш високий рівень він все ж доказав, залишивши за бортом сезону «Лунь».

У другу трійку потрапили чемпіони другого сезону «Збірна Ювілейного» та дві несподіванки «Збірна Правобережжя» та «NASA». Першими виступили господарі гри і слід відзначити, виступ був досить таки потужним. Втім, як згодом виявилось, підопічний Куцика и Стеня та два підопічних Аліни Гордієнко теж не на прогулянку в Рівне приїхали. Сильний виступ обох команд і батл між трійкою, де кожен отримав максимум. І тут назріла перша сенсація, на стадії 1/4 фіналу сезон покидають фаворити — «Збірна Ювілейного».

Третю трійку склали ще одні фаворити сезону, а саме «Збірна Львова», а також «Збірна Закарпаття» і «Альтернативний всесвіт». Минулого року підопічні Куцика і Стеня вже грали у фіналі і судячи з їх виступу саме вони головні фаворити цього сезону. Дуже сильний виступ і максимальна оцінка. На їх фоні навіть досить непоганий виступ «Збірної Закарпаття» та «Альтернативного всесвіту» був неповноцінним. Команди Зелінського і Антипова отримали по трійці, а в батлі роль невдахи випала «Альтернативному всесвіту». Як результат, на стадії 1/4 фіналу Святослав Антипов втрачає дві команди.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий