Підсумки фестивалю Рівненської Ліги сміху 2018

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Трішки з запізненням, проте, краще пізно ніж ніколи, підводимо підсумки четвертого фестивалю Рівненської Ліги сміху, який відбувся 30 березня у місті Рівному.

Як завжди, фестиваль гумору подарував глядачам багато нових, цікавих команд. Були сенсації, були невдачі, були й старі знайомі і навіть чемпіон другого сезону. Втім, про все попорядку.

Першими на сцену Рівненського МПК «Текстильника» вийшли, так би мовити гранди, віце-чемпіони минулого сезону, команда яка увійшла в двадцятку кращих на фестивалі цього року — «Збірна Львова». Традиційний для цієї команди гумор, близький жителям Західної України, знову скажені танці і путівка в сезону, котру команді надав Микола Куцик.

Наступними на сцену вийшли старі знайомі «Збірна Ювілейного». Після невдалого початку сезону, а це і ранній виліт на головному фестивалі, виліт на фестивалі Одеської Ліги сміху, чемпіонам другого сезону не залишалось нічого іншого, як переглянути свій гумор, найти нові теми і головне зібратися. Судячи з їх виступу, команда вірно зробила висновки. Навіть на фоні «Збірної Львову» вони виступили дуже сильно, що заставило зіскочити зі своїх місць Івана Заня(заміняв на фесті Дмитра Зелінського, поки той гастролював у США) та фіналіста минулого сезона, чемпіона позаминулого, як раз таки зі «Збірною Юбілейного» — Віктора Іваницького. Втім, знову працювати з Віцом «ЗЮ» не захотіли, зробивши свій вибір на користь Івана Заня, тобто Дмитра Зелінського.

Чергова команда на сцені і знову старі знайомі, на цей раз «Балкон Джульєти», котрі минулого сезону грали в 1/8 фіналу під назвою «Френдзона». Минулого року одеська командазупинилась на стадії 1/8 фіналу, цього сезону за підсумками виступу прихильниківт серед тренерів вони не отримали, відправившись в режи очікування.

Першим дебютантом четвертого сезону став стендапер Дмитро Залоєць. Якщо в Лізі сміху він поки що не сильно відомий, то для жителів Рівного він не нове обличчя. Для прикладу, він неодноразово брав участь серед місцевих стенадерів, прйимав він також участь і в смайл шоу. На четвертому фестивалі він виступив досить непогано, декілька хороших жартів і він в сезоні, разом з Аліною Гордієнко, котра піднялась після його виступу.

Пробує найти себе команда «Збірна старперів». Київська команда і Вінницьку Лігу сміху планувала пройти і в Запорізьку Лігу подала заявку, приїхали вони і в Рівне, проте їх виступ не вразив, як і «Балкон Джульєти» вони відправились в режим очікування.

Похожа доля спіткала і гостей з Дніпра. Команда «Ведучі» хоча й виступила досить сильно, а моментами й взагалі розривала зал, але такж нікого з тренерів завести не зуміла.

Залишились тренери сидіти на своїх місцях і після виступу наступних команд. Улюблена команда наших мам, Аби-хито, Портміраж, команди одна за одною йшли зі сцени ні з чим, аж поки не появилась «Збірна НАСА». Цього сезону львівська команда вже пробилась в Тернопільску Лігу сміху, де буде грати разом з Іриною Сопонару. Вдалим видався у них виступ і у Рівному, чого тільки кошутють симпатії Аліни Гордієнко і Віктора Іваницького. Вибір львівян був зроблений на користь актриси з «Тріо», яка достатньо швидо укомплектувалась командами.

Неохоче тренери підіймались зі своїх місць і на виступах наступних команд. Розповідати про їх жарти немає сенсу, уже сьогодні, ввечері буде трансляція гри, відзначимо лише, що «Лунь» з Ірпіня, «Кипарис» зі Львову залишилим сцену ні з чим і лише на виступі «Альтернативного всесвіту» підійнявся Святослав Антипов. Пока важко уявити який буде у них тандем, але команда цікава і незвична…

Ще однією монокомандою на фестивалі стала «Збірна Правобережжя». Знову  ж таки не поганий гумор, проте навідміну від Дмитра Залойця, команда(якщо її можна назвати командою) відправилась в режим очікування.

Наступним тренером, хто повністю укомплектувався командами став Дмитро Зелінський(тобто Іван Зань), котрий його підміняв. На виступі команди «Збірна Закарпаття» той не стримався і надав команді шанс проявити себе в сезоні.

Завершували виступи старожили регіоналок «Дикі гуцули» з Коломиї. Після Тернопільської, Одеської ліги сміху, де вони грали в попередніх сезонах, прийшла черга Рівненської ліги. Клас є клас, після їх виступу підвівся Віктор Іваницький.

За підсумками виступів у сезон пройшли наступні команди:

Аліна Гордієнко — Дмитро Залоєць, «Збірна NASA»;
Дмитро Зелінський (його сьогодні заміняв Іван Зань) — «Збірна Ювілейного», «Збірна Закарпаття»;
Микола Куцик та Ярослав Стень — «Збірна Львова»,
Віктор Іваницький та Віталій Гончаренко — «Дикі Гуцули»;
Святослав Антіпов — «Альтернативний Всесвіт»

За підсумками міні-батлів, спочатку Микола Куцик добрав собі й Ярославу Стеню «Збірну Правобережжя». Віктор Іваницький зробив свій вибір на користь «Ведучих», а Святослав Антипов вибираючи між «Балконом Джульєти» і «Лунем» віддав свій голос команді з Ірпіня.

 

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий