Знайомимось: «Замок Любарта» Луцьк

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Що для Вас означає Замок Любарта? Якщо, закривши очі Ви бачите архітектурну памятку, вітаю, Ви, або житель Луцька, або любитель мандрівок, турист. Якщо, заплющивши очі перед Вами постає колоритний колектив Ліги сміху, це означає, що Ви не хто інший, як палкий поціновувач чемпіонату України з гумору. Для більшості любителів Ліги сміху «Замок Любарта» асоціюється виключно з гумористичним проектом, що й не дивно. За три роки існування проекту ця команда стала однією з найбільш впізнаних на телеекранах.

Не зважаючи на популярність, «Замок Любарта» досить молода команда. В порівняні з «VIP Тернопіль», «Отдыхаем вместе», «Вінницькими(Вінницькі перці)» вони не так давно відсвяткували чотири роки від створення. З іншої сторони, учасники команди мають за плечами стаж у КВНі, так що, назвати команду недосвідченною теж не виходить.

Початок, чи то пак створення команди припадає на переїзд у Луцьк КВНщика з Ковеля Назара Пащука. У рідному місті він був капітаном команди «Лінія відриву», змінивши місце прописки, прощатися з улюбленною справою він не захотів. Переманивши з ковельської команди до «замку» Володимира Тишкуна та Андрія Познякевича, Романа Копитко з луцького «Пінопласту» був даний старт новій команді.  Одним з останніх, хто поповнив «Замок Любарта»  став Дмитро Веремчук, який до того виступав за рівненську команду «Сборная бивших».

Враховуючи, що КВН у Луцьку був, мягко кажучи не популярним, те, як стрімко стала відомою команда «Замок Любарта» не може не дивувати. У перший рік свого існування луцький колектив прийняв участь у розіграші Першої української ліги КВН, у КВН лізі міста Нововолинськ, Лізі КВН Поділля, полтавській Лізі КВН Махач. Якщо здобутки регіональних ліг, навряд чи кого дивували, чи змушували будувати плани на майбутнє, то перемога в ПУЛ 2013 стала чи не головною сенсацією другої за статусом Ліги КВН України. Цікаво, що в фіналі луцька команда залишила позаду себе «Сборную Советского Союза», яка згодом перетвориться в «Де Ришельє«.

Замок Любарта

Сповнені надій і з масою планів на майбутнє «Замок Любарта» розпочав підготовку до другого свого повноцінного сезону. Поїздка в Сочі і знову досягнення, вразивши редакторів своїм гумором команда з Луцька здобула путівку до Вищої Української Ліги КВН.

На жаль, через всім відомі події зими-весни 2014 року, свій перший сезон у ВУЛ «Замок Любарта» так і не зіграв. Чемпіонат України того року так і не стартував, тому молодій команді нічого не залишалось, як накачувати мязи гумору у різноманітних регіональних лігах України. Срібло Луцької Ліги КВН, золото чернівецької Ліги КВН Торнадо, срібло Галицької Ліги КВН(до слова, золото того сезону дісталось «Отдыхаем вместе»).

Третій свій сезон команда «Замок Любарта» розпочала вже у Лізі сміху. Блискуче пройшовши всі редактури, отримавши схвальні відгуки, луцький колектив на гала-концерті зумів добитися симпатії від Юрія Горбунова. З заслуженним артистом України представники Волині зупинилися на стадії четвертьфіналу, на цій же стадії команда зупинилась і в сезоні минулому, хоча заради справедливості, слід відзначити, що на півфінал команда заслуговувала більше, ніж команди, котрі туди потрапили.

На великикй подив, у третій сезон Ліги сміху «Замок Любарта» не пройшов. Команда з Луцька не вразивши на відборі, не попала навіть на гала-концерт. Як наслідок, колишня команда Горбунова і Полякової була змушена задовольнитися цього сезону лише Тернопільською регіональною лігою, де поки що дійшла до четвертьфіналу.

Зараз, окрім Тернопільської Ліги сміху команда та її члени беруть активну участь у інших проектах. Зокрема, актори команди Михайло Денисов, Назар Пащук, Дмитро Веремчук являються тренерами в Запорізькій і Рівненській Лізі сміху, учасники команди отримали свою локацію в відомому скетчкомі «Країна У», окрім того, «Замок Любарта» організував своє власне «Замок SHOW» з яким гастролює по західній Україні.

Актори «Замок Любарта»

Назар Пащук Назар Пащук
Михаил Денисов Михайло Денисов
Дмитро Веремчук Дмитро Веремчук
Володимир Тишкун
Роман Копитко
Андрій Познякевич
Володимир Кравчук

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий