Збірна Закарпаття — четвертий чемпіон Рівненської Ліги сміху

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Завершився сезон в Рівненській Лізі сміху. Слідом за Запоріжською лігою стало відомо ім’я чемпіона ліги захід.

За звання найкращої команди сезону змагалося чотири команди, а точніше чотири збірні. Саме цікаве, що з чотирьох збірних три збірних представляли Львів, а ще одна Закарпаття. Втім, каламбур відкинемо у сторону. За звання чемпіона четвертого сезону замагалися:

«Збірна Львова» — Микола Куцик та Ярослав Стень

«Збірна НАСА» — Аліна Гордієнко

«Збірна Правобережжя» — Микола Куцик та Ярослав Стень

«Збірна Закарпаття» і Дмитро Зелінський

За регламентом фіналу, чотири команди були розділені на пари, переможці яких виходили в вирішальну битву. В першу пару потрапили «Збірна НАСА» і фіналісти минулого сезону «Збірна Львова». За підсумками двох конкурсів далі пройшли більш досвідчені львівяни, котрі, до слова, цього року ще й на головному фестивалі встигли засвітитися.

Другу пару фіналу склали «Збірна Правобережжя» і «Збірна Закарпаття», для тих, хто не знайомий з командами, можливо більш зрозуміло стане, коли стане відомо, хто фронтмен закарпатської команди — Валерія Мандзюк(дворазовий переможець Розсміши коміка та учасниця Жіночого кварталу). З максимальною оцінкою за два конкурси в фінал відправась команда Валерії Мандзюк.

Звання чемпіона четвертого сезону розігрували в батлі, де знову була кращою «Збірна Закарпаття», яка й стала четвертим чемпіоном.

 

 

 

 

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий