У Рівному відбулась 1/8 фіналу Ліги сміху

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Учора, у рівненському Текстильнику була зіграна 1/8 фіналу місцевої Рівненської Ліги сміху. Обновлений склад команд, обновлений склад тренерів, повернення до рідної ліги — чемпіонів другого сезону «Збірної Ювілейного», все це обіцяло неймовірно цікавий і смішний сезон.

«Збірна Ювілейного» власне і відкривала першу гру. Декілька дійсно смішних мініатюр, непогана гра зіркового тренера Дмитра Зелінського, проте, як для одного з фаворитів сезону, виступ навряд чи можна назвати ідеальним. Напевне, цієї думки були і дует «Заїньки», котрі залишились сидіти на своїх місцях.

Наступними на сцену вийшли фіналісти минулого сезону, а також учасники гала-концерту «Збірна Львова». Можливо, як і у випадку зі «Збірної Ювілейного», від цієї команди були захмарні очікування. Команда свої чотири бали отримала(максимальна оцінка цього сезону), але працювати їм для повторення хоча б минулорічного результату потрібно ще багато.

Нерівномірним вийшов виступ і у команди «Ведучі» з Дніпра. Підопічні Віктора Іваницького і Віталія Гончаренко моментами були смішними, моментами їх жарти не заходили. Добре доповнювали їх зіркові тренери, але навіть на фоні двох попередніх команд виступ був слабшим. До своєї команди в батл команду відправив Зелінський.

Досить потужним вийшов виступ у стендапера Дмитра Залойця. Рівненський комік порадував якісним, текстовим гумором, за що отримав максимальну оцінку. Цікаво, що зірковим тренером Дмитра була Аліна Гордієнко, котра минулого року працював з ще однією моно-командою «Таня-мандрівниця».

Нарешті повернулись в регіональну лігу представники Ірпіня. Після паузи у два роки, на цей раз місто з Київської області представила команда «Лунь» і слід відзначити, своїм виступом вони місто не зганьбили. Оцінка максимум говорить сама за себе.

Схода ситуація і з закарпатськими командами. Хто памятає, у другому сезоні була така команда як «Тяп-Ляп» з Ужгорода. Минулого сезону західна область взяла паузу і ось повернення Закарпаття, у нашому випадку «Збірної Закарпаття» в сім`ю Ліги сміху. Хороший виступ і ще одна максимальна оцінка.

Напевне, у попередньому виступі Дмитро Зелінський так старався, що піднятися зі свого місця після виступу «Збірної Правобережжя«, ще одна моно-команда до слова,  у нього не залишилося сил. Хоча, відверто кажучи, на максимум підопічний Стеня і Куцика не заслужив.

Сподобався виступ «Збірної НАСА«, котра продовжує боротьбу на два фронти. Не так давно львівська команда відстрілялася у Тернопільській Лізі сміху, де пройшла до чвертьфіналу, не менш вдало вони виступили і у Рівненській лізі.

Втім, справжнім відкриттям став виступ команди «Альтернативний всесвіт«. Суміш «Воробушка» і «Прозрачного гонщика» приправленний зірковим тренером Святославом Антиповим. Одним словом розрив, моментами розривала абсурдність, моментами гумор. Стиль команди, так би мовити «на любітеля». Втім, тренерами сподобалося, залу сподобалося, оцінка максимум.

Закривали 1/8 фіналу досвічені «Дикі гуцули» з Коломиї. Знову ж таки, з досвідченої команди і питають більше. Можливо, будь команда молодою, дебютантом, вони отримали б максимум, але для команди, яка минулого сезону грала у фіналі дуже сильної Одеської Ліги сміху виступ виявився слабким. Аліна Гордієнко залишилась сидіти на своєму місці, відправивши команду в батл.

За підсумками гри у батл потрапили «Збірна Ювілейного», «Ведучі», Збірна Правобережя» та «Дикі гуцули».  Організаторами було прийнято рішення батл зробити музичним. Глядачі з залу наспівували рядок з пісні, команди продовжували. В принципі нічого нового. За підсумками батлу сезон залишила команда «Ведучі» з Дніпра.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий