Тернопільська Ліга сміху 2017. 1/8 фіналу. Друга гра. Підсумки

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Не відкладаючи справу у довгий ящик відразу після першої шістки команд на сцену вийшло наступних шість учасників другого сезону Тернопільської Ліги сміху. У першій грі, нагадаємо, свою команду втратив Тарас Стадницький, чий «Кипарис» був визнаний гіршим у першій грі. На черзі було визначення п`ятірки четвертьфіналістів і ще одного невдахи.

Першим на сцену ПК «Березіль» вийшли представники Івано-Франківська. Команда, «Як варіант» та Гриць Драпак попри старання вразити глядачів не змогли. Декілька непоганих мініатюр, серед яких можна відзначити, хіба що «Гуцульський стриптиз», більш менше непогане завершення і оцінка чотирьох тренерів з п`яти, яку навряд чи хто наважився б назвати несправедливою. До слова, залишилась сидіти на своєму місці Тетяна Песик.

Слідом за командою Драпака своїх підопічних на сцену вивів Тарас Стадницький. Ще одні земляки, що правда на цей раз з Новояворівська — «Мамині діти«.  Рівний гумор на протязі всієї гри, дотримання сюжетної лінії, на відміну від попередньої команди, «Мамині діти» пройшли в 1/4 фіналу, отримавши максимум.

А от експерементальний гумор у виконані «Не просто збірна» прийшовся до душі не всім тренерам. Монокоманда фокусника з Луцька та Василь Байдак з «Воробушка» за рахунок фокусів та мініатюр були близькі до того, щоб підкорити зал, але чогось їм не вистачило. Спроба перетворити Байдака в Теренчука  — весело, але не настільки, щоб говорити про великі перспективи команди в сезоні. Як результат, чотири бали з п`яти. На своєму місці залишилася сидіти Крістіна Понунаєва.

Як виявилось, Понунаєва просто берегла сила на попередньому виступі. Разом з дуетом «Французи» з Полтави їй пришлося підкорювати публіку зовсім згодом.  Декілька дійсно смішних мініатюр розбудили зал, який моментами здавалося почав засинати. Непогане завершення виступу і максимум для кoманди з Полтави.

Наступними на сцену вишли господарі — «В активному пошуку«. Незважаючи на те, що на фестивалі тернополяни «пролетіли» в сезон вони все ж потрапили. Замість команди з Мукачева «БУМ», які не зуміли приїхати, свій другий шанс отримали представники файного міста.

Слід відзначити, що своїм шансом вони скористалися сповна. Мініатюри ім Іво Бобула, перевтілення в свідків Єгови, нова команда Коляди стала однією з кращих у другій грі 1/8 фіналу. Оцінка максимум навряд чи кого здивувала з присутніх у залі.

Останніми на сцену вишла Таня Песик та «Тернопіль«. Ні, «VIP» не повернулися у сезон, як багато хто хотів би. Під назвою «Тернопіль» на сцену вийшли старі знайомі з команди «Наш формат» з Кам`янець-Подільського. І знову таки конфлікт Песик з командою,  чудові мініатюри «Перше вересня», «Пропозиція», «Вступ у Кременецьке музучилище», кожен жарт «Тернополя» просто розривав зал. Кращий виступ другої гри і відповідно п`ять тренерів з п`яти підійнялися зі своїх місць.

Як результат, за підсумками другої гри 1/8 фіналу дві команди отримали по чотири бали: «Не просто збірна»  та «Як варіант». Тренери вирішили обійтися без батлу, проголосувавши за завершення сезону для команди з Луцька.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий