Знайомимось: Анфас (Львів)

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Ще однією командою, яка цього року виступить в Рівненській лізі сміху являється «Анфас«. Команда красунь зі Львову без всякого сумніву запам’яталася глядачам «Текстильника». Вже в травні на «Анфас»(колишні «What`s up») очікує 1/8 фіналу, а поки що ми можемо познайомитися з цією симпатичною командою.

Поклавши руку на серце, чесно признаємось, інтерв’ю поцуплене з сторінки Рівненської Ліги сміху в ВК. Да простить нас автор!

— Питання перше. Як так склалось, що в Рівне їхала команда «What`s up», а приїхала «Анфас»?
Ляня. Добрий вечір, пане Велешко. Так, як ми хотіли створити собі новий формат команди, то ми собі придумали назву «What`s up», але зрозуміли, що ми і так супер (ну і на светрах написано “Анфас)”. І вирішили залишити так як є.

— Розкажіть про здобутки вашої команди?
Ляня. На першій редактурі вони самознищились.
Валерія. Ми виграли кубок з гумору в себе в універі (ЛНУ ім. Франка), Чемпіони Студентської ліги 2016.
Юля. Як на мене, основний здобуток нашої команди в тому, що ми оживили КВНівське життя університету, адже команд з ЛНУ все меншало і меншало. Здається, що наша перемога в студентській лізі, додала ентузіазму іншим «веселим та кмітливим».

— Розкажіть трішки про себе, дівчата. Чим ви займаєтесь окрім гумору?
Ляня. Ми вчимось на магістратурі, вивчаємо філологію. Лера, наприклад, викладає в школі (от Вам і смішне), Влада проводить екскурсії Львовом (звертайтесь, 06897352..), Ляна знає слова пісень Араша і Таркана, а Юля має подвійне ім’я.
Юля. Крім КВНу мала багато захоплень, але всі вони надовго не затримувались в моєму житті.

—  Яку музику ви слухаєте, яке у вас хобі і які хлопці вам подобаються?
Ляня. Пан Велешко, нам здається, шо ви трохи нас не зрозуміли. Ми любимо Араша і Таркана (це відповідь на питання про хлопців і музику). а щодо хобі, то ми дуже різні: Лера — міні-міс України 2008, має освіту хореографа, Влада — призер міських олімпіад з фізики, Юля в нас спортсменка, а Ляня бере участь у волонтерських проектах. Але можемо вам розповісти ту мініатюру.

— Отож, зараз заговорили про редактуру, то як ваша команда її пережила?
Ляня. Спочатку прийшли на редактуру дуже натхненними, але потім натхнення пішло в інші команди. але потім знов прийшло. Редактура дуже мотивувала бути кращими .
Валерія. Як пережили? Плакали трохи, спали по 2 години, так як всі нормальні команди
Влада. 2 пачки пельменів і ми трохи розслабились.

— Чому ви обрали саме Рівненську Лігу Сміху?
Ляня. Бо Рівне — скарбниця талантів України і ще там дешеві комплексні обіди.
Юля. Вагалися між Рівненською і Тернопільською ЛС). Хоча Тернопіль ближчий і, подейкують, там краща організація, ми обрали Рівне через крутезних редакторів.
Валерія. Бо тут найкращі редактори, і ми дуже хотіли на них подивитись, тому на редактурі стояли і дивились
Ляня. Тата, більш інтелігентних редакторів ми ще не бачили. Дійсно це ті люди, що створять правильну атмосферу, всіляко допоможуть та вмотивовують. Ми всі справді одна команда!
Влада. Я ніколи не була в Рівному.

— Як вам ваш тренер? Сподівались, що встане аж двоє?
Ляня. Тренер у нас супер. Дуже задоволені, бо він жартував про малесенькі долоньки. Дуже нам сподобалось. Ми йому зараз лайкаємо фотки на інстаграмі.
Влада. Ми боялись, що потрапимо в солянку, тому надіялись, що просто не будемо в баттлі. І ми були дуже раді, коли серед виступу встав пан Веремчук, і в кінці пан Стень.
Юля. Перше враження тренер справив хороше, адже боровся за нас, це приємно. Хотіли ( напевно, як і всі), щоб стало чим більше тренерів, але так як ми виступали передостанні, багато хто мав вже 2 команди.
Валерія. Класний тренер, бо він встав, він навіть не уявляє, яка йому золота командочка дісталась

— Які плани у команди? Вже почали писати на 1/8?
Ляня. Ще не дуже почали писати, але один жарт про Олега Винника вже придумали, але не будемо вам розказувати.
Влада. Вже почали збирати речі в Рівне
Юля. Плани команди: почати писати на 1/8. Наша основна ціль -вирости як команда. а без якісної критики у вигляді редакторів це неможливо. Ну і ще Рівненські редактори дуже няші.

— Як вас зустріли у Львові? Кому першому подзвони і написали, що пройшли далі?
Ляня. Як нас зустріли у Львові? Як завжди. але люди лайкають пост, де пише, що ми в сезоні. Значить тішаться за нас. Мамусі подзвонила, сестрі написала і кентам теж
Валерія. Подзвонила своїй першій вчительці, і дякувала за то, що навчила мене жартувати, ну оце пам’ятаєте: “Я ручку забула, а голову ти дома не забула?”.
Юля. Про вдалий виступ на фестивалі зразу повідомила нашу КВНівську родину
Влада. Сповістила найближчим.

— Кому хочете подякувати?
Ляня. Хочемо подякувати Профкому студентів ЛНУ ім.Франка, редакторам за файну співпрацю, організаторам за організацію. гарним командам і гарному рівненському залу.
Валерія. Командам , які випили нашу воду
Влада. І Рівному за дешеве таксі, у Львові такого нема
Юля. А подякувати хотілось би всім людям, які сприяли нашому розвитку та допомагали вірити в себе. (можу кинути посилання на них вконтакті, може ще когось змотивують).
Ляня. І в кінці хочеться сказати- не здавайся, не відступай і “не” з дієсловами пишеться окремо.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий