Гевко: Немає команди КВК, яка б не хотіла мати своє шоу

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Один з самих упізнаваних коміків України, один з самих відомих кумів країни, зірка команди КВН і Ліги сміху «VIP Тернопіль» Віктор Гевко дав відверте інтерв’ю інтернет-порталу 0352.ua.

Про своє життя, дружину,роботу тамадою, про думки створити власне шоута багато іншого розповів кумчик з Країни У.

Вікторе, у тебе за плечима стільки проведених весіль, що якби порахувати всіх молодят та їхніх гостей, то, напевне, вийде половина населення Тернополя.

— Значить, ще є куди рухатися – попереду мегаполіси :). Але якщо чесно, то я ніколи не уявляв себе у ролі весільного ведучого: вважав, що це не моє. Хоч без жодних реклам чи оголошень до мене телефонували, бо вважали, що якщо я учасник команди КВК, то точно повинен вести весілля. Проте я завжди відмовлявся від таких пропозицій.

— А як тоді так сталося, що зараз ти один з найзатребуваніших весільних ведучих?

— Я зрозумів, що варто спробувати вже тоді, коли в день було по чотири дзвінки з проханнями провести весілля. Подумав, що, напевне, даремно відмовляюся. Проте, перш ніж професійно цим зайнятися, я зробив таку собі демоверсію – провів весілля у двоюрідної сестри. Я дуже хвилювався, мені тоді здавалося, що скласти державний іспит і провести весілля – це одне і теж саме.

— Ти до нього, напевне, готувався по-особливому. Чи не так?

— Звісно, що у тому 2012 році я спочатку звернувся за допомогою до інтернету, але мені там нічого не сподобалося. Дещо підказали ведучі, які у своїй справі «собаку з’їли», а все інше придумав сам. З часом створив повністю свою програму, зі своїми конкурсами, які тепер вже «пішли» в народ. А я ж то знаю хто їхній автор :)

— То цього року у тебе професійний ювілей. Змінилося щось за цих 5 років у проведенні весіль?

— Змінилося чимало. Наприклад, раніше акцентували увагу на підколюванні гостей, висміюванні їхніх недоліків. Зараз же це вважається дешево та неетично. Немає й тепер вульгарних конкурсів та переодягань з надувними грудьми. Взагалі всі знущання з гостей – це вже пережиток минулого.

— Невже на весіллях більше немає перевдягнутої Вірки Сердючки?

— Немає, і як на мене – то це на краще. Зараз все повинно бути весело та інтелігентно водночас.

— Напевне, змінилося ще те, що раніше ведучого називали тамадою. Чи для тебе це різні речі?

— Поділ все ж таки існує. Є дуже дорогі весілля, де немає конкурсів, а лише шоу-програма. Там ведучий як конферансьє. На таких весіллях вже виступає справжня Вірка Сердючка :). Але якщо людина все класно робить, то немає різниці ведучий він чи тамада . Називайте мене як хочете, тільки аби ви були задоволені тим, що я роблю.

— А в яких регіонах доводиться найбільше працювати?

— Звісно, що на початку кар’єри мене найбільше запрошували в західні області. Проте зараз географія моєї роботи значно розширилася. За тиждень я можу бути в трьох різних куточках України.

— Традиції святкування весілля відрізняють на сході та заході? Чи все ж таки є чимало спільного?

— Я б навіть сказав, що кардинально відрізняються. Проте не традиції, а сам підхід до святкування. Для західної України – це дуже серйозна подія, яка часто перетворюється в можливість показати, що «я можу зробити дітям весілля». З’їжджається вся родина, причому навіть ті родичі, яких ти міг і не бачити жодного разу. У нас майже немає маленьких весіль по 30 людей, хіба що так дні народження святкують :). На сході люди простіше ставляться до цього заходу. Слідують правилу «тихіше їдеш – далі будеш». А дорогі весілля, частіше за все, роблять ті люди, які дійсно забезпечені.

— Завдяки скетчкому «Країна У», тебе вже називають головним кумом України. В житті ти такий самий як і на екрані?

— Звісно, що схожі риси у нас є, наприклад, життєрадісність. Але скажімо чесно, в кума «клепки» в голові трішки менше :).

— На початку цього року ти вперше став татом. Екранний кум не став справжнім?

— Ні, ми залишилися кумами тільки на екрані. Так сталося, що ми далеко один від одного і, як правило, зустрічаємось тільки на зйомках.

— Цього року у тебе ювілей не тільки у професійній діяльності. Як відсвяткували з дружиною дерев’яне весілля ?

— Святкування не було, тому що я працював в цей період. КВК дав мені не тільки дружину, але й роботу. От зараз і розплачуюсь за це, постійно перебуваючи у відрядженнях.

Дружина Гевка

 А як саме КВК вас познайомив? Вона була фанаткою вашої команди?

— Майже. Вона була моєю конкуренткою :). На той час ми вже були такою командою, яка ставила перед собою великі цілі, а вони виступали чи то від інституту, чи то від коледжу. Там ми й познайомилися. На той час маршрутка «Тернопіль – Гусятин» стала для мене рідною. Потім вона приїхала в Тернопіль, то все протривало кілька років і в якийсь момент ми вирішили, що потрібно одружуватися.

— Зараз дружина не сердиться, що ти на екрані частіше ніж вдома?

— Слава Богу, я знайшов розумну адекватну жінку, яка не сердиться. Звісно, ми б хотіли частіше бачитись, але поки що так не виходить. Дуже круто, коли людина розділяє захоплення, коли радіє твоїм новим досягненням. Завдяки такій міцній підтримці можна рухатися далі.

— Власне, щодо руху вперед. Ти капітан команди «VIP-Тернопіль», яка збирає аншлаги та вже успішно гастролювала у США. Не плануєте створити на телебаченні своє власне шоу? Тим більше, що після введення державою квот на збільшення україномовного контенту, ви б мали певні переваги.

— Ідея, до речі, не погана. Варто замислитись. Проте на все свій час. Зараз ми завантажені – в багатьох зйомки. А в загальному, мені здається, що немає команди КВК, яка б не хотіла мати своє шоу. Хоча концерти – це вже частково своє шоу. Але, думаю, що ми все ж таки змогли б створити конкуренцію вже популярним гумористичним програмам :)

— А як щодо конкуренції між весільними ведучими? Вона є?

— Напевне, вона є, але не така вже і велика. В різних ведучих різні стилі проведення весіль, відповідно до яких молодята обирають того, хто допоможе зробити їхнє свято веселішим. Тим більше, наречених дуже багато, а ведучих – ні, тому кожен матиме роботу. В цій справі головне любити те, чим ти займаєшся і віддаватися повністю. Тоді, як то кажуть, все повернеться сторицею. Варто завжди пам’ятати, що для тебе це робота, а для людей це найважливіший день їхнього життя. І зробити щось не так ти не маєш жодного права. Любити свою роботу – ось секрет того, щоб бути затребуваним ведучим та мати вдячних клієнтів.

Читайте также:

Выберите способ комментирования

Добавить комментарий